Леся Гонгадзе відмовилася від зустрічі з Кучмою

3 перегляди
Четвер, 1 березня 2001, 11:55
Мати загиблого журналіста більше "не бачить потреби" відвідувати Банкову. Але якщо ж відомство Потебенька "знову буде вести себе так, я раніше", то вона буде змушена ще раз потурбувати спокій "гаранта".

Леся Гонгадзе у четвер вранці відмовилася від зустрічі з Кучмою. У заяві вона пояснила своє небажання новим статусом, отриманим 27 лютого.

"Враховуючи те, що генпрокуратура врешті решт 27 лютого визнала мене потерпілою стороною у справі мого сина, не бачу вже потреби у моїй зустрічі з президентом Кучмою. Оскільки тепер у статусі потерпілою я і мій адвокат маємо законні підстави звертатися з клопотаннями до генпрокуратури про надання нам можливості ознайомитися з матеріалами справи, а також звертатися з вимогами про проведення необхідних криміналістичних експертиз і повної комплексної експертизи на ДНК матеріалів, взятих з таращанського тіла у моїй присутності", - говорить Леся Гонгадзе у своїй заяві.

Водночас вона не виключає своє повторне звернення до Кучми. "Можливо, якщо генпрокуратура знову буде вести себе так, як вела раніше, до цього часу, то доведеться звертатися до президента, аби той змусив свого прокурора дотримуватися законів і прав людини".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua