Радченко запрошує Мельниченка на рандеву

1 перегляд
Вівторок, 3 квітня 2001, 13:38
Розслідуючи касетний скандал, СБУ виявила "сліди і ознаки" роботи спецслужби іноземної держави, а також почала непокоїтися розголошенням держтаємниць. При цьому шеф Служби безпеки Володимир Радченко повідомив, що хотів би особисто зустрітися з Миколою Мельніченком і обговорити з ним "деякі питання".

Спецслужби яких держав доклали руки до касетного скандалу, Радченко на семінарі для регіональних засобів масової інформації не сказав. "На сьогоднішній день давайте не будемо говорити російська, туркменська або інша спецслужба. Однак сліди і ознаки того, що працювали, як кажуть, не тільки доморослі фахівці, є".

Також голова СБУ висловив стурбованість тим, які державні таємниці могли бути розкриті в зв'язку з касетним скандалом. Українська спецслужба вже навіть почала думати, як нейтралізувати можливу шкоду, яка може бути нанесена країні оприлюдненням цієї інформації.

Однак при всій цій стурбованості і допитливості Радченко йде від конкретної відповіді на питання, чи можна вважати плівки Мельниченка аутентичними. Як сказав шеф СБУ, говорити про це він зможе тільки після того, коли у нього "буде на руках висновок експертизи" з цього питання. Також у Радченка є питання з приводу оснащення кабінету Кучми.

У цьому питанні спецслужбі допоміг би один її працівник, який зараз вважає за краще ховатися в Європі. Радченко нагадав, що СБУ за дорученням генпрокуратури проводить роботу зі встановлення місцезнаходження Миколи Мельниченка. При цьому у керівника спецслужби є бажання особисто зустрітися з майором і обговорити з ним "деякі питання", пов'язані, зокрема, зі збереженням державної таємниці.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua