Кучма не відправить Кузьмука у відставку. Поки що

Субота, 20 жовтня 2001, 16:56
Президент Кучма вирішуватиме долю про відставку міністра оборони Олександра Кузьмука тільки після остаточного висновку української міжвідомчої з вивчення обставин загибелі російського літака Ту-154 над Чорним морем.

Позицію гаранта з цього приводу знову підтвердив прес-секретар Кучми Ігор Сторожук, коментуючи заяву секретаря РНБО Євгена Марчука про те, що рішення про відставку Кузьмука буде оприлюднено найближчим часом.

"Президент чекає остаточного висновку", - сказав Сторожук.

У п'ятницю Марчук повідомив про те, що міністр оборони вже повторно подав прохання про відставку і зараз Кучма розглядає це питання.

Сам Кузьмук заявив у п'ятницю журналістам, що версія про ураження російського літака Ту-154 українською ракетою С-200 була для нього однією "з самого початку".

Україна визнала, що 4 жовтня над Чорним морем літак Ту-154 російської авіакомпанії "Сибір" Тель-Авів-Новосибірськ був збитий ракетою українських сил ППО під час навчань в Криму. Загинули 78 осіб.

Читайте також

Доля Кузьмука вирішиться у найближчі години

Українська ракета могла збити Ту-154 по наведенню "невідомого локатора"

Кузьмук тимчасово усунув від виконання обов'язків Ткачева і його заступника

Кузьмук завжди вірив тільки в одну версію: Ту-154 збила українська ракета

У висновках розслідування причин катастрофи Ту-154 мова не йде про те, що ракета була українською - Рушайлоpowered by lun.ua