Кучма вдячний Азарову, що справу банку "Слов'янський" передано до суду

П'ятниця, 9 листопада 2001, 12:16
Президент Кучма подякував главу Державної податкової адміністрації Миколу Азарова за те, що справу банку "Слов'янський" доведено до кінця. Про це Кучма заявив, виступаючи на нараді з керівництвом органів влади Вінницької області в п'ятницю. Президент зазначив, що ця справа вже в суді.

"1,2 млрд. грн. банк "Слов'янський" перекачав за кордон, відмив стільки брудних грошей", - сказав Кучма.

Говорячи про недоліки банківської системи країни, президент звернув увагу на надмірно великі ставки кредитів вітчизняних банків, які становлять 30%, а в "Національному банку - 15"%. "Заганяють підприємства в глухий кут, щоб подешевше продати, а потім купити", - сказав Кучма.

Окрім цього, президент нагадав ситуацію з банком "Україна", піддавши критиці політику НБУ щодо банку в той час. Нацбанком тоді керував екс-прем'єр Віктор Ющенко.

НБУ, зі слів глави держави, роздавав кредити різним "невідомим компаніям". "Цікаво, чим закінчиться робота слідчої комісії парламенту ", - сказав Кучма. Він "попросив" учасників наради звернути увагу на результати роботи слідчої комісії.

Як раніше повідомлялося, слідство передало до суду карну справу проти 13 осіб, притягнутих до відповідальності в зв'язку зі справою банку "Слов'янський".

Слідство стверджує, що з банку "Слов'янський" на рахунок одного з банків Республіки Науру було перераховано 1,21 млрд. грн.

Читайте також:

"Фельдман і 12 банкірів". Регіональні гастроліpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!