Кінаха ще можуть не взяти до ТУНДРИ

Вівторок, 4 грудня 2001, 18:48
Лідери партій, що входять до виборчого блоку "За єдину Україну!" поки що не схильні прогнозувати, чи залишиться Анатолій Кінах на посту прем'єр-міністра після завершення парламентських виборів.

На засіданні прес-клубу блоку у Києві у вівторок, зокрема, лідер Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко висловив думку, що у Кінаха у разі успіху блоку "буде вибір - залишатися у Верховній Раді або залишатися прем'єр-міністром".

Лідер партії "Трудова Україна" Сергій Тігіпко висловив упевненість в тому, що прем'єр має бути "номером другим" у виборчому списку блоку.

На думку Тігіпка, залишиться Кінах прем'єр-міністром після виборів, чи ні, залежить, зокрема, від конфігурації нової парламентської більшості і від його власного бажання.

На засіданні клубу лідери партій-учасниць блоку "За єдину Україну!" характеризували главу адміністрації президента Володимира Литвина, який очолить блок, як професійного, чесного і публічного політика.

Зокрема, один з лідерів Аграрної партії України Катерина Ващук сказала, що Литвин - "мудрий політик", що користується великим авторитетом, в тому числі, в регіонах. "В нього багато позитивів, які вже працюють на Україну" - заявила вона.

Тігіпко також високо оцінив Литвина як "публічного політика". З його слів, "і офіційна інформація, і неофіційна інформація про Литвина підтверджує, що він - чесний політик".

На думку Пустовойтенка, глава адміністрації президента "чесно і професійно" виконує свою роботу. Пустовойтенко вважає, що Литвин найближчим часом стане "одним з найрейтинговіших політиків в державі".

Інтерфакс-Україна-Вибориpowered by lun.ua