Порошенко хоче йти "по мажоритарці"

Четвер, 6 грудня 2001, 15:17
Керівник виборчого штабу блоку "Наша Україна", народний депутат Петро Порошенко сподівається, що до 8 грудня будуть вирішені основні питання, які стосуються остаточного формування блоку.

В інтерв'ю журналістам у четвер Порошенко зазначив, що з ряду питань необхідно виробити узгоджену позицію, і висловив надію, що "до з'їздів обох Рухів ми вийдемо на певні результати".

Порошенко повідомив, що вже більш ніж в половині областей затверджені керівники
обласних штабів.

Керівник штабу також заявив, що блок планує виставляти кандидатів у всіх мажоритарних округах. Керівництво блоку, сказав він, "усвідомлює, що в ряді округів ми не виграємо". Разом з тим, відзначив Порошенко, висунення кандидатів від блоку буде "сприяти стабілізації ідей блоку і є досить ефективною формою проведення виборчої кампанії".

Питання про те, як буде йти на вибори він сам - по списку або по одномандатному округу, сказав Порошенко, буде вирішуватися політрадою блоку. "Я налаштований іти по мажоритарці", - додав депутат.

Як повідомлялося, раніше лідер блоку Віктор Ющенко заявляв, що склад "Нашої України" буде остаточно сформований наступного тижня.

Інтерфакс-Україна-Вибориpowered by lun.ua