Рабинович хоче від Роднянського 1 000 000 гривень

Середа, 6 лютого 2002, 17:30
Бізнесмен Вадим Рабінович подав позов до одного з центральних судів Києва на генерального продюсера телекомпанії "Студія "1+1" Олександра Роднянського, повідомляє MIGnews.com

Рабінович вважає, що його діловій репутації був завдано шкоди. Позивач вимагає за шкоду діловій репутації і наклеп виплатити компенсацію в сумі одного мільйона гривень, а також публічно вибачитися.

Рабінович розповів, що подати позов він вирішив "через серйозні ускладнення з одним із західних контрактів, які стали наслідком публічного наклепу з боку пана Роднянского". Як заявив Рабинович, "не відповідаючи по суті поставлених питань, не намагаючись оскаржити господарський аспект проблеми, пан Роднянський відвів громадську думку в бік "залякування Рабіновичем", а потім прямо звинуватив мене у "впливі на суд".

Рабінович підкреслив, що в разі задоволення свого позову "має намір передати гроші Фонду незалежної журналістики - тим самим журналістам, яких Роднянський характеризує як "другосортних, малоформатних і маленьких". В Україні немає "маленьких" і "великих" журналістів - є ті, які не бояться говорити правду і добиваються справедливості, і ті, хто давно вже перестав, перетворившись на телебізнесменів, зарахувавши себе до осіб недоторканних", - вважає Рабінович.

УНІАНpowered by lun.ua