У Ющенка все ширше відкриваються очі на дії влади

Субота, 2 березня 2002, 20:06
Лідер виборчого блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко не виключає співпраці з іншими блоками та партіями під час виборів з метою недопущення фальсифікації їх результатів.

Про це він заявив на прес-конференції в Запоріжжі 2 березня під час виборчого туру індустріальними областями.

"У штабі "Нашої України" зараз обговорюються ініціативи, які забезпечать демократичність виборчого процесу, зокрема й щодо узгодження дій у мажоритарних округах", - сказав Ющенко.

Також Віктор Ющенко вважає, що всі учасники виборчого процесу "є самодостатніми політичними силами" і мають право визначатися, як вести виборчу агітацію". Так, він прокоментував події, пов’язані з показом фільму "Мат", який лідер СПУ Мороз продемонстрував, використавши безкоштовний агітаційний час своєї партії на УТ-1.

Ющенко запропонував учасникам виборчого процесу "діяти толерантно, дати можливість висловитися всім політичним силам і не клеїти ярлики".

Там само він заявив, що "влада боїться діалогу". Ющенко наголосив, що влада використовує адмінресурс на виборах, порушує законодавство, не забезпечує рівних можливостей для всіх учасників виборів, а часом перешкоджає деяким політикам проводити агітаційну кампанію.

"Так чинить влада, яка розраховує на безкарність", - сказав він. Ющенко зазначив, що "глибоко розчарований цією ситуацією".

"У мене складається враження що говорити про демократію в Запоріжжі зарано. Нині деякі регіони України нагадують зону без демократії", - додав він.

Ющенко запевнив, що блок "Наша Україна" знайде способи, аби донести інформацію до виборців, зокрема, через листування та безпосереднє спілкування з виборцями.

Офіційний сайт блоку Ющенка