У блока Ющенка може бути кілька фракцій

Понеділок, 4 березня 2002, 12:20
Блок Віктора Ющенка "Наша Україна" може бути представлений в парламенті кількома фракціями, якщо це буде "більш ефективно з тактичних міркувань". Про це заявив сам Ющенко в понеділок під час чату на сайті блоку Razom.org.ua.

"При створенні нашого блоку кожна з партій підписала угоду, яка передбачає створення єдиної фракції у парламенті 2002 року і громадсько-політичного об'єднання. Я не маю жодного сумніву щодо реалізації цієї ідеї", - повідомив Ющенко.

Водночас він додав, що "якщо з тактичних міркувань більш ефективно буде мати декілька фракцій у парламенті – це рішення ми прийматимемо після виборів". "Зараз про це говорити передчасно. Ми впевнені, що "Наша Україна" зараз демонструє значно вищий рівень консолідації ніж будь-яка інша політична сила", - додав він.

Відповідаючи на питання про принципи формування блоку та участь у ньому фігур на кшталт Володимира Щербаня, Ющенко зазначив, що до "Нашої України" запрошувалися "партії, а не персоналії". "Нам, і мені особисто, близька ліберальна ідея. Я впевнений, що ця ідеологія має чимало симпатиків в Україні і саме цим керувався, коли ми розглядали заяву ЛПУ [Щербань є головою Ліберальної партії – УП] про приєднання до "Нашої України".

"Кожна сила, яка сьогодні є в моєму блоці, вона сповідує певні ідеї і цілі. В світі немає так багато ідеологій, як в Україні партій. Тому тема консолідації політичних сил, як сповідують демократичні ідеї, найближчим часом залишиться найбільш актуальною для України. Щодо персоналій, та я звик критикувати перш за все процеси і дії", - додав він.powered by lun.ua