Матюки Кучми підняли рейтинг Морозу

Середа, 6 березня 2002, 17:17
Соціалістична партії України твердо посідає 3 місце в рейтингу партій і блоків учасників виборчого процесу.

Про це в ході прес-конференції у місті Черкасах сказав лідер соціалістів Олександр Мороз. При цьому він зіслався на "об'єктивну інформацію з СПУ, яка дає соціалістам стабільно 12 відсотків". За словами Олександра Мороза саме цим пояснюється активізація зусиль влади та її сателітів навколо СПУ, що прагнуть якимось чином скомпрометувати цю послідовно опозиційну партію. Звідси і галас навколо рекламно-агітаційного ролику "Мат", показаного на УТ-1, всілякі заборони та обмеження агітації.

Водночас Мороз висловив сумнів, що президентський блок "За ЄДУ" набере 15 відсотків, як це заявляють його лідери. За даними, на які Олександр Мороз посилався вище "За ЄДУ" "стабільно набирає не більш чим 3,7 відсотків". Саме чим він пояснив намагання заєдистів завищити свій рейтинг у суспільній свідомості.

За словами Мороза "За ЄДУ" може розраховувати реально на близько 4 % навіть за умови залучення адмінресурсу та механізму фальсифікацій.

Мороз нагадав приклад "Партії влади" - НДП на виборах у Верховну Раду України 1998 року, коли вона набрала ледве 4,01 відсотка. "Ви ж знаєте де бралися оці 0,01 відсотка" - іронічно зазначив Олександр Мороз.

Лідер Соціалістичної партії України оптимістично оцінив шанси соціалістів на Черкащині, яка "може додати багато голосів". За його словами серед 250 кандидатів від СПУ партія розраховує на перемогу до 50 кандидатів- мажоритарників. На Черкащині це - кандидатури СПУ у Сміла, Тальному, Золотоноші.

У середу у переповненому залі відбулася зустріч лідера соціалістів з виборцями в Каневі. У другій половині дня Мороз зустрінеться з виборцями Черкас, а у вечері відбуде на Кіровоградщину, повідомляє прес-служба СПУ.