Злилися УРП і "Собор": Матвієнко - голова партії, Лук'яненко - голова ради старійшин

19 переглядів
0
Неділя, 21 квітня 2002, 18:21
Українська республіканська партія і Українська народна партія "Собор" об'єдналися під назвою Українська республіканська партія "Собор".

Таке рішення було прийняте на "з'їзді єднання" в неділю у Києві.

Учасники з'їзду ухвалили постанову про припинення діяльності УНП "Собор". У той же час в постанові говориться, що діяльність УНП буде припинена з моменту реєстрації Міністерством юстиції України зміни і доповнення до статуту УРП в редакції другого етапу 12-го з'їзду УРП від 21 квітня 2002 року.

На з'їзді УРП, який відбувся в цей же день, був обраний голва ради старійшин УРП "Собор" Левко Лук'яненко.

У раду були вибрані по 7 осіб від УРП і УНП "Собор".

З'їзд також ухвалив рішення про обрання лідера "Собору" Анатолія Матвієнка головою УРП "Собор".

Лук'яненко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" зазначив, що для нього обрання Матвієнка головою УРП "Собор" є "відходом від страшенно активної роботи", оскільки він обраний народним депутатом. "Я відчуваю велику радість, оскільки я з великою радістю поступаюся йому булавою, нехай він веде партію, він молодше, а лінія буде правильною, оскільки є рада старійшин. Я знаю його як послідовного патріота", - сказав Лук'яненко.

Він передав А.Матвієнко прапор, клейноди, печатку і свідоцтво про реєстрацію УРП від 5 листопада 1990 року.

У з'їзді єднання взяли участь більше за 400 делегатів від двох партій.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
Усі коментарі