Роднянський переходить на СТС?

1 перегляд
Субота, 4 травня 2002, 21:41
Власники російського телеканалу СТС на зборах акціонерів, що відбулися в Лондоні у вівторок, відправили у відставку гендиректора каналу Романа Петренка. "Новим главою СТС стане генеральний продюсер українського телеканалу "Студія 1+1" Олександр Роднянський" - до такого варіанту "найбільше схиляються спостерігачі", повідомляє Газета.Ru.

Власниками каналу СТС є американська компанія StoryFirst Communications (їй належить 75% мінус одна акція) і Альфа-банк (25% плюс одна акція). За словами представників StoryFirst Communications, вони "найближчим часом" оголосять про те, хто стане новим керівником каналу. Крім Роднянського раніше називалися імена Марка Томпсона (Channel 4), Джона Вілліса (Granada TV), Руфі Ріглі (RTL), П'єра Лескюра (Canal+), Джолдіпа Джагпала (SMG TV Productions), Барклая Кнепа (NTL).

Екс-керівник СТС Романа Петренко пояснив своє звільнення розбіжностями з російським акціонером каналу Альфа-банком. "Я залишаю свою посаду в інтересах компанії, - заявив Петренко. - Внаслідок розбіжностей, які виникли у поглядах на стратегію компанії між мною та російським власником, стало зрозуміло, що так буде краще для бізнесу".

За словами глави ради директорів StoryFirst Майрона Віка, "ми приймаємо відставку Романа і бажаємо йому успіхів в його подальших планах. Роман здійснив видатні досягнення в розвитку компанії. Під його керівництвом компанія стала першою прибутковою телевізійною мережею в Росії. Компанія StoryFirst вдячна Роману за роки його відданої служби".

У Альфа-банку поки не коментують, в чому саме полягали протиріччя. Представники СТС стверджують, що серед змін, які підуть за зміною керівника, не буде поява політичних новин.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua