Главою адміністрації Кучми стане Кравченко, думає Турчинов. Кінах не виключає

2 перегляди
Середа, 8 травня 2002, 13:11
Член Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов не виключає, що на посаду глави адміністрації президента України буде призначений колишній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко.

"Знаючи симпатії Леоніда Кучми, що він призначає на посади не тих, хто заслуговує, а тих, хто довів свою відданість йому, я не виключаю, що адміністрацію президента очолить Кравченко", - заявив Турчинов в інтерв'ю журналістам в середу у Києві.

За словами Турчинова, на посаду генерального прокурора також буде призначена "віддана особисто Кучмі людина" з його оточення.

А прем'єр-міністр України Анатолій Кінах заявив, що питання про можливе призначення главою адміністрації президента нинішнього глави Херсонської обласної держадміністрації Юрія Кравченка "детально не обговорювалося".

"Я думаю, що всі варіанти можливі, але поки рано говорити про конкретні варіанти такого рішення", - заявив Кінах у середу у Вінниці, коментуючи інформацію про таке можливе призначення.

Як відомо, посади глави адміністрації і генпрокурора у цей час залишаються вакантними, оскільки Володимир Литвин і Михайло Потебенько пішли на роботу у парламент.

У грудні 2001 року Кравченко був призначений главою Херсонської обласної державної адміністрації. Кравченко займав пост міністра внутрішніх справ країни з липня 1995 року по березень 2001 року. Його відставку багато хто з політиків пов'язував з неефективним розслідуванням справи про зникнення журналіста Георгія Гонгадзе. У серпні цього року Кравченко очолив Інститут права ім. князя Володимира Великого Президентського університету Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП).

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua