Інтрига до останнього туру

П'ятниця, 7 червня 2002, 21:08
Перенесені матчі чемпіонату України за участю безпосередніх учасників боротьби за золото "Динамо" та "Шахтаря" не принесли несподіваних результатів. Розлючені поразкою в Донецьку динамівці розгромили маріупольський "Металург" з рахунком 6:0, а "Шахтар" на шляху до першої перемоги в чемпіонаті України, у нелегкому матчі здолав опір "Дніпра" в Дніпропетровську перемігши з мінімальним рахунком 1:0.

Гірники вже з перших хвилин гри пішли в атаку на ворота Медіна, і перевага "Шахтаря" була матеріалізована в гол вже на 13-ій хвилині. Відзначився Анатолій Тимощук який з лінії штрафного майданчика безвідпорно пробив у кут воріт Медіна 1:0. Після попущеного голу дніпропетровці активізували гру і вже самі загрожували воротам Ковалевського. Особливо запам‘ятався удар Шелаєва під кінець першого тайму, коли голкіпер лише в неймовірному стрибку "витягнув" м‘яч з під поперечини воріт. У другому таймі підопічні Кучервського виглядали досить пристойно і навіть могли зрівняти рахунок, небезпечно пробивав Максимюк, а в гірників можна відзначити небезпечний момент за участю Попова, який старожил команди змарнував.

В хвилини що залишилися футболісти обох команд не змогли змінити цифри на табло, і в результаті важлива перемога "Шахтаря" яка приблизила донеччан до чемпіонського титулу.

Дніпропетровці ж у свою чергу втратили шанс поборотися за третє місце чемпіонату, хоча продовжують боротьбу за четверте місце яке дає путівку в єврокубки.

Ще в одному матчі цього дня донецький "Металург" переграв з мінімальним рахунком 1:0 олександрійську "Поліграфтехніку" і продовжує боротьбу за бронзу.

Стосовно чемпіонства то все вже дуже чітко проглядається. В матчах останнього туру "Шахтар" зустрічається з "Закарпаттям" в Ужгороді, а "Динамо" відвідає Олександрію. Нині відставання "Динамо" від "Шахтаря" лише одне очко. Коментувати в цій ситуації щось думаю зайве.

Металург" Маріуполь - "Динамо" - 0:4
Голи: Чернат 6, 8, 83, Несмачний 11, Шацьких 36, Мелащенко 85

Металург: Шуховцев, Анікеєв, Русановський, Єсін, Дірявка, Сахаров, Колесник, Грибанов, Рикун, Молокуцько, Бабич.
Динамо: 12.Рева, 4.Головко(К), 8.Белькевич, 10.Чернат, 11.Пеєв, 14.Гусін, 16.Шацьких, 17.Федоров, 24.Боднар, 26.Несмачний, 32.Гавранчіч.

Дніпро" - "Шахтар" - 0:1
Голи: Тимощук 13

Дніпро: Медін, Поклонський, Козарь, Задорожній, Єзерський, Шелаєв, Зубченко, Максимюк, Валяєв, Полтавець, Ротань.
Шахтар: Ковалевськи, Ассан, Глевецкас, Попов, Старостяк, Тимощук, Зубов, Воробей, Бєлік, Флоря, Левандовьски

"Металург" Д - "Поліграфтехніка" - 1:0
Гол: Пилипчук 61

Турнірне положення: 1. Шахтар – 63 очка. 2. Динамо – 62. 3. Металург Д – 41. 4. Металіст – 39. 5. Металург З – 39. 6. Дніпро – 37.

09:08
Європарламент у боротьбі з відмиванням грошей схвалив ліміт готівкових платежів у 10 тисяч євро
09:04
За "злив" позицій ЗСУ настоятеля Святогірської лаври УПЦ МП арештували без права застави
08:46
Білий дім відреагував на вето Росії в ООН щодо нерозміщення ядерної зброї у космосі
08:43
Навіщо на фронті потрібні засоби РЕБ, чому їх критично не вистачає, чим це загрожує військовим
08:38
Росія виробляє більше зброї, ніж їй треба на війні, і вже заповнює склади − міністр оборони Німеччини