Литвин все ще чекає на Ющенка під крилом Кучми

Понеділок, 2 вересня 2002, 19:01
Більшість у Верховній Раді України неможлива без фракції "Наша Україна", заявив на прес-конференції в понеділок голова парламенту Володимир Литвин.

Він підтвердив, що під час зустрічі на минулому тижні президента Леоніда Кучми з лідером "Нашої України" Віктором Ющенком відбулася телефонна розмова президента і спікера, під час якої йшлося про необхідність формування "стабільної ефективно діючої, а не ситуативної більшості".

За словами Литвина, президент висловив готовність підтримати цю більшість і почати формувати коаліційний уряд.

Спікер підкреслив, що переговори з Ющенком з приводу формування більшості будуть продовжені, оскільки всі 9 фракцій, які ініціювали створення більшості, розуміють, що для стабільності більшості необхідна "Наша Україна".

Литвин також вважає, що питання про створення більшості повинні вирішувати депутатські фракції і групи у стінах парламенту.

Відповідаючи на питання журналістів про політичну реформу, Литвин підкреслив, що сьогодні Україна вже практично стоїть перед необхідністю проведення такої реформи. Разом з тим, відзначив він, передусім, необхідно чітко визначиться, "до якої межі" ми можемо дійти при проведенні цієї реформи.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Більшість буде створена в будь-якому випадку, з "Нашою Україною" або без неї – Тігіпко

"Наша Україна" хоче створити більшість без СДПУ(О)powered by lun.ua