За чотири дні "трійка" побуває у семи містах України - Мороз

Вівторок, 3 вересня 2002, 16:34
Лідери опозиційних партій на цьому тижні дні планують провести акції у семи містах України, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" лідер фракції Соцпартії Олександр Мороз.

У середу вони зустрінуться з жителями Житомира і Рівного, 5 вересня - Львова, Івано-Франківська, Тернополя і Луцька, у суботу - Білої Церкви.

За словами Мороза, під час зустрічі у понеділок у Чернігові на центральній площі міста зібралося близько 15 тис. людей. Депутат нагадав, що, крім нього, у зустрічі брали участь лідер фракції Блоку Юлії Тимошенко і лідер комуністів Петро Симоненко.

"Настрій людей свідчить, що більше 70% вважають невідкладним питанням відставку президента" як у контексті змін у системі влади, так і у контексті загальних потреб суспільства і держави, відзначив Мороз.

За його словами, "у закликах відносно необхідності відставки нинішнього президента учора площа (у Чернігові) була одностайна", що відображає певні настрої населення по всій країні.

Мороз зазначив, що у Львові зустрічі пройдуть у день, коли буде відзначатися 40 днів трагедії на Скнилівському аеродромі. "Ми не хочемо перетворювати свою присутність на політичний мітинг", - сказав лідер СПУ, додавши, що "слова співчуття всім, хто постраждав, ми знайдемо".powered by lun.ua