Тимошенко хоче бути полковником КДБ у спідниці?

Середа, 9 жовтня 2002, 12:34
Лідер фракції БЮТ Юлія Тимошенко прогнозує, що в Україні дострокові президентські вибори відбудуться "від сили" через рік. Про це вона заявила в інтерв'ю російському виданню "Время новостей".

За словами Юлії Тимошенко, вибори нового президента можуть відбудуться в Україні місяців через вісім, "від сили" через рік. "Причому якщо президент добровільно не піде у відставку, то імовірність його запрошення до Міжнародного трибуналу підвищується до 90"%, відзначила вона.

Відповідаючи на питання видання, Тимошенко заявила, що "скандал з "Кольчугами" і акції опозиції - випадковий збіг".

Говорячи про природу української опозиції, народний депутат відзначила, що "четвірки" поки немає. "Ющенко усе ще намагається ввійти у закриті двері, хоча увесь світ зрозумів, що з Кучмою не можна мати справи", зазначила вона. "Своїми ваганнями Віктор Андрійович завдає шкоди Україні й собі".

"Що стосується "союзу трьох", те ми досить послідовні. Відступ неможливий - за тією ж Компартією стоїть протестний електорат, який комуністи не можуть утратити", сказала Тимошенко.

На думку лідера БЮТ, у результаті політичних та економічних перетворень Україна досить швидко може надолужити втрачене. "Одного року успішної економічної політики досить, щоб українці відчули зміну якості життя, і чотирьох років - щоб заявити світові про наймогутніший економічний потенціал", відзначила вона.

Говорячи про взаємини з Росією, Тимошенко зазначила, що "до влади в Кремлі прийшла патріотична, тверда еліта. Від Росії віє стабільністю та патріотизмом, інше виправить час". За словами лідера БЮТ, їй би хотілося, щоб "Україна знайшла владу, про яку можна буде сказати те саме".powered by lun.ua