Ющенко: перерозподіл комітетів спалить "останній міст"

Середа, 4 грудня 2002, 21:01
Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко вважає, що спроба перерозподілити парламентські комітети остаточно зруйнує співпрацю з більшістю. "Так спалюються останні містки порозуміння", - підкреслив Ющенко у Мелітополі. Він зауважив, "що влада все це розуміє, але межі цинізму не існує".

"Якщо цій владі для виконання своїх функцій потрібно ще й розподілити комітети – будь-ласка, але це лише посилить конфронтацію в парламенті", - передає слова Ющенка прес-служба блоку.

Ющенко заявив, що "розподіл комітетів не є важливим політичним моментом для "Нашої України". Якщо постане питання перерозподілу комітетів, то це "не буде боєм", додав він.

"Розподіл комітетів, формування уряду і парламентської більшості – це все теми одного ряду. Тепер треба, щоб політичні сили, які все це збудували, взяли на себе відповідальність за те, що відбувається в країні".

"У влади є ресурс, щоб перерозподілити комітети. Вона включила до цього переліку ще й посаду голови Нацбанку. Однак ця дорога веде у глухий кут", - зауважив він.

Відповідаючи на питання преси про можливі виходи з фракції, Ющенко не виключив, що в когось з його колег по фракції "не витримають нерви, і моральний, кримінальний, фінансовий тиск може стати останньою краплею". Лідер "Нашої України" заявив, що йому відомо про ініціативу "виділити кілька мільйонів доларів на забезпечення мотивації депутатів щодо виходу з опозиційних фракцій".

Ющенко підкреслив, що голова політичної групи "Солідарність", глава бюджетного комітету Петро Порошенко не збирається виходити з фракції, "як і всі інші відповідальні депутати".powered by lun.ua