Агентство гуманітарних технологій відмовилося від Part.org.ua?

Четвер, 9 січня 2003, 16:58
З нового року сайт Part.org.ua припинив свою роботу. Причиною цього стала відмова у фінансуванні політичного Інтернет-видання Агентством Гуманітарних Технологій.

Про це повідомила УП головний редактор Part.org.ua Катерина Маркечко. "Фінансування припинено - це рішення засновника, а мотивація рішення розмита", - відзначила Маркечко і додала, що "офіційно фінансування вже припинили, неофіційно припиняють з лютого".

Головний редактор також повідомила, що колектив намагається знайти "гроші ззовні, і піти з Агентства Гуманітарних Технологій". "Правда, у всіх фондах, до яких ми звертаємося за грантом, нам поки відмовляють. Відмова офіційна - ми на грані закриття, кошти розписані", відзначила Маркечко.

Вона також додала, що колектив Part.org.ua "чекає на результати звертань до грантодавців", а якщо нічого не вийде "розійдеться", сказала Маркечко.

УП не вдалося зв'язатися з директором АГТ, оскільки він у даний момент знаходиться за межами України.

Агентство Гуманітарних Технологій є засновником таких медіа-проектів, як радіо "Ренесанс", журнал "Мировые дискуссии", інформаційне агентство "Українські новини".

Українська правдаpowered by lun.ua