Рабінович все ніяк не переможе Роднянського

Середа, 9 квітня 2003, 15:29
Господарський суд міста Києва відмовив у позові ТРК "АІТІ" до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про визнання недійсною ліцензії, на підставі якої ТРК "Студія 1+1" здійснює мовлення на 2-му загальнонаціональному телеканалі України.

Вимоги позивача ґрунтувались на тому, що внаслідок нібито протиправної видачі "Студії 1+1" ліцензії та внесення до неї змін в частині збільшення обсягів мовлення (1996-1998 р.р.) ТРК "АІТІ" була позбавлена права здійснювати мовлення на телеканалі УТ-2. Крім того, на думку позивача, сплата грошового збору за видачу "Студії 1+1" ліцензії її засновником - Підприємством "Інтер-Медіа" є порушенням встановленого порядку сплати грошового збору.

Проаналізувавши матеріали справи та пояснення представників сторін та ТРК "Студія 1+1", суд дійшов висновку про те, що позовні вимоги є безпідставними.

Зокрема, судом встановлено, що рішеннями Національної ради, прийнятими протягом 1996-1998 р., права позивача порушуватися не могли взагалі, оскільки на той час позивача як юридичної особи не існувало.

Сплату грошового збору за видачу ліцензії засновником телерадіоорганізації замість самої телерадіоорганізації суд визнав правомірною та зазначив, що матеріали справи містять достатньо підтверджень того, що грошові кошти за видачу ліцензії "Студії 1+1" надійшли до Державного бюджету України в повному обсязі, повідомляє прес-служба Студії "1+1".powered by lun.ua