ШРЕДЕР ДАРУЄ УКРАЇНІ НАДІЮ НА ЧЛЕНСТВО В ЄС?

Середа, 9 квітня 2003, 18:04
Німеччина підтримує Україну в наданні статусу асоційованого члена Європейського Союзу і якнайшвидшому вступі до Світової організації торгівлі, заявляє канцлер ФРН Герхард Шредер.

"Ми будемо залишатися партнером України і будемо підтримувати, зокрема, розробку нових моделей співробітництва (України і ЄС). Ми будемо підтримувати набуття асоційованого членства в ЄС і якнайшвидший вступ України до СОТ", - сказав Шредер, передає Інтерфакс-Україна.

Цікаво, що місяць тому глава МЗС Німеччини Йошка Фішер повідомив, що питання членства України в ЄС поставлене "не вчасно". "ЄС відкритий для нових можливостей партнерства, але Україна повинна далі працювати", - додав тоді Фішер після переговорів з Анатолієм Зленком.

9 квітня в Берліні відбулася зустріч канцлера Шредера з прем'єром України Віктором Януковичем, який перебуває з робочою поїздкою в Німеччині.

Шредер підкреслив, що Німеччина вітає кроки України в її євроінтеграційних прагненнях і курсі на наближення до ЄС.

Канцлер оцінив як "дуже гарний" стан і перспективи двосторонніх політичних відносин. У цьому зв'язку він нагадав, що Німеччина є другою країною після Росії в плані торгово-економічного співробітництва.

powered by lun.ua