Начальник Черкаського УБОЗу готував самогубство колеги?

Понеділок, 2 червня 2003, 13:57
Сосновський суд міста Черкас 30 травня цього року виніс рішення про відмову першому заступнику начальника Управління Міністерства внутрішніх справ у Черкаській області, начальнику УБОЗу Олександру Мікіші у задоволенні позову до газети "Антена".

За відшкодування моральної шкоди Мікіша вимагав від газети 80 тисяч гривень компенсації, публічне вибачення редактора й опублікування спростування.

Мікіша звинуватив газету "Антену" у тому, що у матеріалі "Генерал Кочегаров став заручником міліцейських інтриг?.." газета "навмисно дезінформувала громадськість про вчинки і злочини, які я не здійснював".

У позовній заяві Мікіша зокрема вказує, що "факти, наведені у статті, не відповідають дійсності, ніякої гострої конфліктної ситуації у мене з начальником УМВС України у Черкаській області генерал-лейтенантом міліції Кочегаровим О.Д. не було".

"Також я не чинив злочини, які мені інкримінуються, а саме: контролю над деякими видами кримінального бізнесу; організації вбивства Кочегарова, яке закінчилося невдачею; доведення Кочегарова до самогубства з метою отримання посади начальника Управління", - йдеться у документі.

У позові приведений фрагмент статті, з якого перший заступник начальника УМВС у Черкаській області Мікіша зробив вищевикладені висновки: "Останнім часом Кочегаров знаходився у стані сильної конфронтації з рядом місцевих міліцейських чинів, які були незадоволені його спробами припинити ряд незаконних дій з їх сторони", повідомляє газета "Антенна".

Читайте також:

НАЧАЛЬНИК ОБЛАСНОЇ МІЛІЦІЇ ВИРІШИВ ПОКІНЧИТИ З ЖИТТЯМ ЧЕРЕЗ ЖУРНАЛІСТКУ?

Чому намагався покінчити із собою начальник Черкаської міліції?

Правоохоронець міг застрелитися через матеріал 2000 року, вважає міліція

Міліціонер хотів убити себе через конфлікт із міністром Смірновим?

Черкаському міліціонеру зробили ще одну операцію

Спалення вінків на могилі міліціонера - попередження журналістці?

Черкаські міліціонери подадуть до суду на журналістів?/archive/2003/march/12/news//11.shtml}

"Справа Черкаського міліціонера" як провокація проти вільної пресиpowered by lun.ua