Прихід опозиції до Кучми на Банкову відмінився

Середа, 4 червня 2003, 15:20
Всупереч очікуванням, зустріч Леоніда Кучми з лідерами фракцій парламенту у середу не буде присвячена політичній реформі. "Цього питання в порядку денного немає", - повідомив перед початком зустрічі постпред президента у Верховній Раді Олександр Задорожній.

Замість цього президент у присутності прем'єра обговорить питання надання згоди депутатів на направлення українських військових до Іраку, а також ухвалення невідкладних економічних законопроектів.

На зустрічі присутні лише лідери фракцій більшості. За словами Задорожнього, зустріч щодо політреформи відбудеться тоді, коли це визначить президент.

Коментуючи голосування щодо направлення українців до Іраку, Задорожній висловив сподівання, що буде прийнято позитивне рішення. "Існує парламентська більшість, яка останнім часом працює ефективно".

Водночас лідери фракцій, які прибували до адміністрації президента, серед тем зустрічі з президентом називали і політичну реформу.

Про те, що у середу Кучма зустрінеться з більшовиками і опозиціонерами щодо політреформи, напередодні говорили кілька лідерів фракцій парламенту.

Українська правдаpowered by lun.ua