Ющенко домагатиметься направлення двох законопроектів

Понеділок, 7 липня 2003, 14:05
"Наша Україна" підтримує пропозицію про направлення до Конституційного Суду двох законопроектів про внесення змін у Конституцію.

Про це заявив у понеділок під час погоджувальної ради голів парламентських фракцій і груп та керівників комітетів член фракції Віктор Пинзеник.

Як повідомляє прес-служба блоку, в той же час він відзначив, що фракція пропонує розмежувати обговорення двох питань - спочатку обговорити саму процедуру направлення законопроектів до КС, а потім питання про їх направлення.

Пинзеник також виразив сумнів, що у п’ятницю парламент зможе провести день голосування "через технічні питання".

Після закінчення погоджувальної ради голова верховної Ради Володимир Литвин запропонував голові комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування Анатолію Матвієнку (фракція БЮТ) і голові комітету з питань правової політики Василю Онопенку залишитися для обговорення процедури розгляду у сесійній залі питання про направлення до КС законопроектів.

На розгляд парламенту на поточний тиждень внесено 208 законопроектів. Зокрема, парламент планує прийняти спільну україно-польську заяву щодо подій на Волині, визначитися стосовно аграрних законопроектів і подання проектів законів про внесення змін до Конституції в Конституційний суд країни, і завершити на цьому тижні роботу 3-ї сесії Верховної Ради.

Відповідно до досягнутої у п’ятницю домовленості керівників фракцій цього тижня депутатам пропонується провести 3 дні голосування - у середу, четвер та п’ятницю.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!