Мороз і Тимошенко "принципово" погодилися висунути Ющенка в президенти

Неділя, 7 вересня 2003, 18:51
Принципову згоду ввійти до коаліції демократичних сил, яка вийде на президентські вибори з єдиною програмою і єдиним кандидатом, дали Юлія Тимошенко і Олександр Мороз. Про це повідомив один з лідерів "Нашої України" Юрій Костенко.

"У жовтні-листопаді відбудуться переговори між "Нашою Україною", БЮТ і СПУ з приводу формування узгодженої програми на президентські вибори 2004 року", - сказав Костенко в неділю на прес-конференції у Львові.

Юрій Костенко також повідомив, що в грудні в Києві відбудеться позачерговий з'їзд Української народної партії. Він розгляне питання затвердження кандидатури від партії на президентських виборах і нової програми УНП.

Говорячи про кандидатуру на посаду президента на виборах-2004, Костенко заявив, що "не сумнівається в тому, що це буде Віктор Ющенко".

За словами лідера партії, терміни проведення з'їзду зумовлені тим, що до грудня пройдуть регіональні форуми "Нашої України" і відбудеться Всеукраїнський форум цього блоку.

У той же час, пояснив Костенко, відповідно до законодавства, тільки партійні з'їзди можуть ухвалити рішення про висунення політиків кандидатами на посаду президента.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua