Литвина як гуманіста нагородили золотою медаллю

Вівторок, 7 жовтня 2003, 17:43
Голова Верховної Ради Володимир Литвин під час перебування у Словаччині нагороджений золотою медаллю Університету імені Коменського.

Литвин у вівторок в рамках офіційного дводенного візиту взяв участь в урочистому засіданні Наукової ради Університету імені Коменського.

Відкриваючи урочисте засідання, ректор Університету Франтішек Гахер сказав: "Ми вважаємо великою честю вітати у нас голову Верховної Ради України, який одночасно є членом-кореспондентом Національної академії наук України, доктором наук і поєднує свою політичну діяльність з науковою роботою".

Ректор висловив сподівання, що відвідання Литвином університету стане імпульсом для інтенсифікації наукових контактів між Словаччиною і Україною, повідомляє інформуправління Верховної Ради.

Гахер нагородив Литвина Великою золотою медаллю Університету, підкресливши, що такі нагороди вручаються людям, які своєю діяльністю сприяють "утвердженню демократії, толерантності та гуманізму, розумінню між народами та розвитку наукових контактів".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!