Волошин не буде створювати імперію з Чубайсом?

П'ятниця, 5 грудня 2003, 19:47
Рада директорів РАТ "ЄЕС Росії" (РТС: EESR, EESRP) на черговому засіданні в п'ятницю не розглядала питання про пропозицію голові ради директорів РАТ й екс-голові адміністрації президента Олександру Волошину стати головою ради на штатній основі.

Про це повідомили "Інтерфаксу" у департаменті енергохолдингу по роботі зі ЗМІ.

"Рада директорів закінчила свою роботу, питання про пропозицію Олександру Волошину не розглядалося", - повідомили в департаменті, додавши, що Волошин був присутній на засіданні ради.

Заступник голови правління РАТ "ЄЕС Росії" В'ячеслав Синюгін у ході телефонної конференції для акціонерів і інвесторів відзначив, що розгляд цього питання залежить від думки Волошина і від позиції держави.

"Ми, дійсно, і рада про це говорила, хотіли б бачити його як постійного члена ради директорів. Разом з тим, це залежить і від думки самого Олександра Стальєвича, і від позиції держави", - сказав Синюгін, додавши, що "це питання сьогодні не ставилося, і не обговорювалося".

Раніше голова правління РАТ Анатолій Чубайс повідомляв, що рада директорів може розглянути це питання, якщо Волошин погодиться з пропозицією очолити раду на штатній основі.

Він говорив, що пропозиція Волошину стати головою ради директорів на штатній основі була підтримана більшістю акціонерів РАТ "ЄЕС Росії".

Чубайс запропонував Волошину стати штатним головою ради директорів РАТ напередодні того, як Волошин залишив посаду голови адміністрації президента.

powered by lun.ua