ЦВК очолить Ківалов?

Вівторок, 3 лютого 2004, 10:53
Головою нової Центральної виборчої комісії, швидше за все, стане керівник Вищої ради юстиції Сергій Ківалов.

З таким прогнозом виступили експерти Комітету виборців України на підставі аналізу дванадцяти поданих президентом кандидатур нових членів ЦВК, повідомляє "Німецька хвиля".

Комітет виборців України привітав подання президентом до Верхової Ради нового складу Центрвиборчкому.

Проте секретар КВУ Олександр Черненко каже, що попередній аналіз не дає зайвих приводів для оптимізму. Він прогнозує, що головою комісії, яка проводитиме і вибори-2004, стане Сергій Ківалов.

"Сергій Ківалов, Вища рада юстиції, відомий тим, що розробив закон про гарантії президента і вважається повністю людиною президента. Крім того, єдина жінка – це його заступниця по Вищій раді юстиції", - сказав Черненко.

Серед решти дванадцятьох членів Центрвиборчкому, яких запропонував Кучма, багато відомих людей. Зокрема, двоє колишніх народних депутатів-комуністів, а також ще один чинний нардеп з СДПУ(О) Володимир Заплатинський.

Кучма також подав кандидатури чинного секретаря ЦВК Ярослава Давидовича та помічника голови ЦВК Руслана Князевича. Раніше опозиція пропонувала, щоб у Центрвиборчкомі були пропорційно представлені різні політичні сили.
powered by lun.ua