Кравчук попередив народ, що після політреформи краще не стане

П'ятниця, 2 квітня 2004, 14:59
Лідер фракції Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) Леонід Кравчук упевнений, що всеукраїнський громадський форум розставить усі крапки й акценти в питанні проведення конституційної реформи.


Виступаючи в ході форуму, якій триває у п'ятницю в Києві, Кравчук нагадав, що процес конституційного реформування в Україні проходить уже давно, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Також він сказав, що "зовсім природно", що передбачувані зміни сьогодні ставлять у залежність один від одного парламент і уряд, які мають нести загальну відповідальність за ухвалені рішення.

"Це вже інша філософія і зовсім інший етап нашого життя", − підкреслив Кравчук, додавши, що не стане заявляти про негайні поліпшення після проведення конституційної реформи.

"Цього не відбудеться. Ми станемо жити краще тільки тоді, коли ми цього захочемо, і тоді, коли ми станемо себе поважати, і коли ми візьмемо на себе відповідальність за організацію життя і за організацію влади", − сказав він.

Лідер фракції також відзначив, що не хотів би, "щоб молоді лідери-революціонери, що постійно роблять випади на адресу України, але при цьому вважають демократичним одержувати заробітну плату від США, учили нас, як жити і як вносити зміни до Конституції".

"Ми йдемо мирним шляхом реформ, дорогою через розум, серце, а не через конфронтацію", − підкреслив перший президент України, додавши, що "ми усіх слухаємо, усіх поважаємо, але робимо те, що вважаємо за потрібне".

Кравчук також висловив впевненість у тому, що реформа відбудеться, і цьому буде сприяти нинішній форум.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...