Ахметов збирається приймати королів у Донецьку?

Вівторок, 6 квітня 2004, 13:21
У понеділок у Донецьку відбувся так званий "м'який пуск" п'ятизіркового готелю "Донбас Палас", за три роки заново відбудованого в центрі міста.

За словами головного менеджера відтвореного готелю Бернарда Мікаллефа, "м'який пуск" означає, що "поступово відвідувачів готують до пуску готелю", повідомляє "Острів" з посиланням на газету "Салон".

У понеділок в готелі відкрилися один ресторан, один бар і 62 номери на двох поверхах. За словами Мікаллефа, "оскільки це перший в Україні готель такого рівня, то для людей усе відразу представлене може бути шоком..."

Будинок готелю складається з підвального приміщення, п'яти житлових поверхів, а також двох додаткових поверхів у купольній частині будинку. Відвідувачів чекають 129 номерів, три ресторани, конференц-зали. Для особливо важливих персон готель пропонує 20 президентських номерів й один королівський, розташований в купольній частині будинку. Доба проживання в такому номері коштуватиме не менш 2500 доларів.

Обслуговувати клієнтів готелю будуть 400 осіб службовців, у тому числі дворецькі, яких навчав спеціально запрошений фахівець з Лондона.

Засновниками нового готелю виступають компанія "Систем кепітал менеджмент"(94%) і Футбольний клуб "Шахтар"(6%), президентом яких є Рінат Ахметов.

Як відомо, будинок готелю був побудований до Другої світової війни. Щоб не розбирати старі конструкції будинку, 26 лютого 2001 року він був підірваний за допомогою 110 кілограмів амоніту.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.