"Наша Україна" погодиться змінити Конституцію до виборів?

П'ятниця, 9 квітня 2004, 16:40
Представник "Нашої України" у конституційній комісії парламенту Микола Катеринчук ініціюватиме проведення змін до Конституції ще до президентських виборів восени 2004 за проектом №3207-1.

Про це він повідомив у коментарі "Українській правді".

Депутат зазначив, що проект змін до Конституції № 3207-1 вже був відправлений до Конституційного суду й отримав позитивну відповідь щодо відповідності Конституції.

А тому, на його думку, над цим проектом найдоречніше працювати, аби внести зміни до Конституції ще до президентських виборів.

За його словами, якщо на цій сесії проголосувати в 226 голосів і отримати висновок КС, то вже восени можна перейти до голосування за зміни в Конституцію.

"Я закликаю соціалістів приєднатися до ініціативи щодо продовження конституційного процесу", – сказав Катеринчук, зауваживши, що цей проект могли б підтримати всі 4 сили, які у вересні 2003 підписували Меморандум про спільні дії.

Катеринчук також зазначив, що виноситиме цей проект на розгляд депутатів як член конституційної комісії, а також ініціюватиме розгляд цього питання на фракції "Нашої України", щоб вона підтримала цю ініціативу.

Проект № 3207-1 розроблений спеціальною парламентською комісією на чолі з Олександром Морозом, Віктором Мусіякою та Геннадієм Васильєвим. 30 жовтня КС завершив перевірку проекту і підтвердив, що він не суперечить Конституції.

Як відомо, у п'ятницю лідер СПУ Олександр Мороз також запропонував розглядати проекти змін до Конституції, які були схвалені Конституційним судом – №4180 та №3207-1.

Напередодні Верховна Рада провалила схвалення змін до Конституції в цілому. За них проголосували 294 депутати з 300 необхідних.

Читайте також:

МОРОЗ ЗНАЄ, ЯК ЩЕ РАЗ МОЖНА ПРОГОЛОСУВАТИ ПОЛИТРЕФОРМУ

Політреформа провалилася

Фальсифікат


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...