Герман пішла до Януковича через фінансову скруту?

Четвер, 6 травня 2004, 17:45
На керівну посаду "Радіо Свобода", яку 1 травня залишила Ганна Герман-Стеців, досі нікого не призначено.

Про це у розмові з кореспондентом Інституту масової інформації повідомив директор української служби "Радіо Свобода" Олександр Народецький.

Також він зазначив, що перехід до прес-служби прем'єр-міністра України Віктора Януковича був продиктований фінансовими проблемами, які екс-директор київської бюро радіостанції зможе вирішити у такий спосіб. Пан Народецький додав, що кандидатів на вакантне місце дуже багато, але хто буде керувати київським офісом, поки що невідомо.

Нагадаємо, що Ганна Герман-Стеців очолювала київську службу "Радіо Свобода" і одночасно вела передачу "Час пік" на "5 каналі". Подібне співробітництво почалося тоді, коли радіо вимушене було припинити мовлення на хвилях радіо "Довіри".

Про зміну місця роботи пані Герман-Стеців повідомила журналістам у четвер у Житомирі, де вона провела першу прес-конференцію прем'єр-міністра. Коментуючи своє призначення, Герман сказала: "Я хочу, щоб усе було живе, щоб не було запланованих питань-відповідей. Я хочу, щоб люди побачили його (прем'єра) таким, який він насправді".


Читайте також:

КЕРІВНИК РАДІО "СВОБОДА" СТАЛА ПРЕС-СЕКРЕТАРЕМ ЯНУКОВИЧА

powered by lun.ua