Парламентский комітет вирішить, чи можна звільняти Васильєва

Вівторок, 1 червня 2004, 13:09
Верховна Рада доручила парламентському комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розгляне проекти постанови про результати заслуховування силовиків щодо подій у Мукачевому.

Про таке рішення погоджувальної ради голів груп і фракцій оголосив віце-спікер парламенту Адам Мартинюк.

Як відомо, у вівторок була внесена постанова про звільнення Геннадія Васильєва з посади генпрокурора.

Мартинюк зазначив, що до 16 години комітет має вивчити проекти, а після його доповіді, Верховна Рада ухвалить своє рішення.

Фракція "Наша Україна" у вівторок вдень заблокувала трибуну Верховної Ради, вимагаючи звільнення генерального прокурора Геннадія Васильєва.

"Наша Україна" вимагає голосування за постанову за результатами заслуховування інформації силовиків стосовно подій у Мукачевому. В документі серед іншого стоїть вимога звільнення Васильєва.

Водночас головуючий на сесії перший віце-спікер Адам Мартинюк відмовився ставити питання на голосування, оскільки, за його словами, воно не стосується порядку денного.

Також Мартинюк наголосив, що питання відставки генпрокурора потребує попереднього розгляду в профільному комітеті.

"Наша Україна" продовжила блокувати трибуну, в результаті чого Мартинюк оголосив третю з початку ранкового засідання перерву.

Як відомо, у вівторок Васильєв не прийшов до парламенту звітувати, пославшись на "зайнятість". Він відправив до депутатів заступника генпрокурора Галомшу.

Читайте також:

МУКАЧІВСЬКИЙ СЕРЖАНТ У ПАРЛАМЕНТІ РОЗПОВІВ ЯК ВИКРАЛИ БЮЛЕТЕНІ

Генпрокуратура не опротестує вибори у Мукачевому

"НАША УКРАЇНА" ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ГЕНПРОКУРОРА ВАСИЛЬЄВАpowered by lun.ua