ВЛАДА У МУКАЧЕВІ ЗНОВУ НЕЛЕГІТИМНА?

Середа, 2 червня 2004, 11:52
Призначення виконувача обов'язків міського голови та секретаря Мукачівської міської ради відбулося з порушенням закону.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби регіонального представництва "Нашої України".

"28 травня 2004 року була проведена позачергова сесія Мукачівської міської ради, на якій було оголошено про відставку міського голови Мукачева Ернеста Нусера", - нагадує прес-служба.

Одночасно, повідомляється у прес-релізі, було призначено виконувача обов'язків міського голови Матвія Поповича та обрано секретаря Мукачівської міської ради Ігоря Литвина.

Проте, зазначає прес-служба, "дана позачергова закрита сесія була скликана і проведена з порушенням вимог ч. 8 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, позаяк рішення про скликання сесії доводиться до відома депутатів та населения не пізніше як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках - не пізніше як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведения та питань, які передбачається винести на розгляд сесії".

Як випливає з тексту повідомлення, при скликанні сесії міськради вказані строки було порушено.

За повідомленням прес-служби, дії Мукачівської міської ради з проведеня даної сесії та рішення, прийняті на ній, оскаржено до суду "в порядку глави 31-а Цивільного процесуального кодексу України".

"Відповідно до ст. 248-4 Цивільного процесуального кодексу України, подання скарги до суду зупиняє виконання оскарженого акту - в даному випадку рішень, які прийняті на позачерговій сесії Мукачівської міської ради від 28 травня 2004 року", - зазначається у прес-релізі.

Таким чином, підсумовується у повідомленні, "на даний час у місті Мукачево немає ні міського голови, ні виконуючого обов'язки міського голови, ні секретаря міської ради".

Як повідомлялося раніше, 18 квітня 2004 року у Мукачевому відбулися повторні вибори міського голови, на яких основними конкурентами були висуванець "Нашої України" Віктор Балога та підтримуваний СДПУ(о) Ернест Нусер.

Всупереч даним протоколів дільничних комісій, що засвідчували перемогу Балоги, територіальна виборча комісія проголосила переможцем Нусера.
Згодом зазначені протоколи було викрадено з Мукачівської міської ради, де вони зберігалися.

"Наша Україна" розгорнула широку кампанію з вимогою скасування оголошених результатів виборів.

28 травня Нусер оголосив про свою відставку з посади мера Мукачевого, як він аргументував, через погрози на адресу своєї сім'ї та себе особисто.

Читайте також:

СБУ: ЖИТТЮ НУСЕРА НІЧОГО НЕ ЗАГРОЖУЄ

МУКАЧІВСЬКИЙ СЕРЖАНТ У ПАРЛАМЕНТІ РОЗПОВІВ ЯК ВИКРАЛИ БЮЛЕТЕНІ

Балога вважає, що відставка Нусера – спроба дискредитації Ющенка

НУСЕР ПІШОВ ПІСЛЯ ПОГРОЗ СИНУ. А НОВІ ВИБОРИ ВІДБУДУТЬСЯ ТІЛЬКИ В 2005-2006

Мукачеве: демократія по-соціал-демократичному

Зінченко: "У Мукачевому діють принципи Йосипа Віссаріоновича!" Білоконь: "Рішення про мою відставку повинен ухвалити президент"

Мукачеве: як це було. І як це не повинно бутиpowered by lun.ua