Ющенко радить "молодчикам-фашистам" підтримати Януковича

П'ятниця, 2 липня 2004, 13:35
Віктор Ющенко пропонує лідеру партії "УНА-УНСО" Едуарду Коваленку підтримати на виборах президента кандидата від влади.

"Декілька днів тому я звернувся до керівництва Коваленка, щоб вони надавали таку підтримку не мені, а кандидату від влади чи Медведчуку", - сказав Ющенко на прес-конференції після підписання коаліційної угоди з Блоком Юлії Тимошенко.

Як відомо, минулої суботи у Києві на Хрещатику відбувся "парад" партії "УНА-УНСО", яка не має жодного стосунку до організації "УНА-УНСО", яку очолює Андрій Шкіль з фракції БЮТ. На цьому мітингу "УНА-УНСО" Коваленка під фашистські знаки, надписи SSS та скидання руки на гітлерівський манер було заявлено про підтримку Ющенка.

Ющенко у п’ятницю висловив обурення цією акцією: "Я три роки не можу отримати дозвіл на мітинг на Хрещатику, а молодчикам з фашистською символікою дуже легко це дається".

Ющенко також сказав, що учасники цієї акції отримали по 40 гривень за це. Він відкинув твердження, що він спирається на націоналістів у виборчій кампанії.

За словами лідера "Нашої України", напередодні він зустрічався із "росіянами Причорномор’я". "У нас не було жодних проблем. (Підтримка націоналістів) – це байка, міф, щоб продовжувати тему протистояння", - сказав Ющенко.

"Українська правда"powered by lun.ua