Кучма закликає всіх до чесних виборів

П'ятниця, 2 липня 2004, 13:59
Президент України Леонід Кучма закликає органи державної влади, кандидатів у президенти та виборців забезпечити проведнення відповідальних, чесних та прозорих виборів.

Про це повідомив у п'ятницю на брифінгу журналістам заступник голови адміністрації президента України - керівник головного аналітичнго управління Василь Базів.

Базів озвучив звернення президента до всіх гілок влади, кандидатів у президенти та виборців.

Зазначивши, що досі "на регіональному тлі Україна служила зразком" відповідального ведення кампанії та мирної передачі влади, Кучма закликає усіх адресатів звернення до відповідальності, щоб забезпечити чесні й прозорі вибори.

"Усі ми повинні зробити свій внесок у перемогу єдиного номінанта – України", - підкреслюється у зверненні президента, яким голова держави бажає успіху усім кандидатам на найвищу посаду.

Також Базів повідомив, що святкування Дня Конституції продемонструвало високу активність виборців напередодні старту кампанії з виборів президента України.

За його словами, "політичний процес теж має математичний вимір".

Заступник глави АП поінформував, зокрема, що в заходах з нагоди відзначення Дня Конституції взяли участь 3 мільйони 200 тисяч чоловік, що "на 100 тисяч більше у порівнянні з минулим роком".

При цьому найбільшою активністю, каже Базів, відзначилися східні області України – у Харкові в заходах до Дня Конституції взяли участь 810 тисяч чоловік, у Дніпропетровську – 370 тисяч. Також масовий інтерес до святкування Дня Конституції було виявлено громадянами, зокрема, у Миколаївській, Вінницькій областях.

Всього ж, за інформацією Базіва, було проведено 12 тисяч культурно-розважальних, мистецьких та спортивних заходів.

"Українська правда"

powered by lun.ua