Адміністрація президента є не виборчим штабом, а "храмом держави"

П'ятниця, 2 липня 2004, 15:27
Адміністрація президента не хотіла би втручатися в перебіг виборчої кампанії та коментувати виборчу боротьбу.

Таку думку висловив під час брифінгу у п"ятницю заступник голови адміністрації президента України - керівник головного аналітичного управління Василь Базів

"Справа в тому, що ми знаходимося не в одному з виборчих штабів, а в храмі держави – тут прописана Українська держава", - відреагував Базів на прохання дати оцінку ефективності укладеної угоди про коаліцію між політичним блоком "Наша Україна" і БЮТ.

"Поєднання зусиль кандидатів – це їхнє право", - зазначив Базів, підкресливши, що тільки так може прокоментувати коаліцію БЮТ і "Нашої України".

"Я хотів би робити коментар до державних подій", - додав заступник глави АП.

За його словами, коментарі про того чи іншого кандидата у президенти доцільніше було б запитувати в штабі його конкурента на цю посаду.

Адміністрація президента не хотіла б давати якісь оцінки чи коментарі стосовно учасників виборчої кампанії, ще раз наголосив Базів. На його думку, президент втручатиметься в перебіг виборчої боротьби, лише коли остання виходитиме за межі правового поля.

"Адміністрація президента не є одним з штабів, і я теж, вам скажу чесно, відношення до жодного з виборчих штабів не маю", - наголосив Базів.

Що стосується суб'єктивної думки, зазначив Базів, то він "хотів би, щоб Україна дочекалася ситуації, як в Америці, де є два кандидати у президенти".

"Українська правда"

powered by lun.ua