"Провокатор" Коваленко обіцяє Ющенку ще масштабніші заходи

П'ятниця, 2 липня 2004, 17:46
Голова Української Національної Асамблеї Едуард Коваленко заявляє про намір його партії підтримувати на майбутніх президентських виборах лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка.

На прес-конференції в п'ятницю він також повідомив, що УНА збирається проводити акції в підтримку лідера "Нашої України", незважаючи на негативні висловлення з цього приводу прес-секретаря Ющенка Ірини Геращенко.

Коваленко вважає, що Геращенко "висловлює думку не тільки Ющенка, але і його оточення", однак "ми будемо продовжувати акції ще більшого масштабу, ніж зараз".

"Найближчим часом партія УНА проведе з'їзд, на якому буде прийняте рішення про підтримку Ющенка на президентських виборах", - повідомив Коваленко, відзначивши при цьому, що партія не прикривається відомим ім'ям: "Ми не говоримо, що Ющенко підтримує нас, ми говоримо, що ми його підтримуємо, і нам це ніхто не може заборонити".

У той же час присутній на конференції член організації УНА-УНСО Микола Ляхович припустив, що найближчим часом, з метою дискредитації Ющенка, можливі екстремістські акції.

Він не виключив можливість нападу на представників національних меншин, а також на релігійні й українські організації. "Роль Коваленка - це інформаційна підтримка цих провокацій", - вважає Ляхович.

Даючи оцінку діяльності УНА і Коваленка, Геращенко на офіційному сайті Ющенка "Моя Україна" сказала: "Відомо, що цей провокатор знаходиться на службі у політичних опонентів Віктора Ющенка".

Існуюча до листопада 2001 року, партія УНА-УНСО розкололася на УНА (Коваленка) і УНА-УНСО (Українська національна асоціація - Українська народна самооборона, лідер Андрій Шкіль).

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Транзит "Генічеськ – Банкова" з зупинкою "УНА"

УНА-провокатори з символікою SS хоче підтримати Ющенка і не виключає вуличні бої

ЗІНЧЕНКО ПОПЕРЕДЖАЄ: КРІМ "НАЦИСТІВ" ПРОТИ ЮЩЕНКА ГОТУЮТЬ ЩЕ БАГАТО ПРОВОКАЦІЙpowered by lun.ua