Литвин просить журналістів відмовитися від чорного піару

Четвер, 8 липня 2004, 15:13
Голова Верховної Ради Володимир Литвин закликає журналістів об’єктивно висвітлювати президентську кампанію.

Про це він заявив у четвер на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

Литвин зазначив, що головною метою журналістів в ході передвиборчих перегонів є об’єктивне і точне відображення суспільно-політичних процесів, що повинно передбачати повну відмову від застосування "брудних технологій" та "чорного піару".

Спікер також висловився за те, що домовленість між кандидатами щодо проведення чесних виборів з конкуренцією програм повинна бути доповнена і підтримкою з боку всіх журналістів заклику НСЖУ щодо висвітлення президентської кампанії виключно в рамках законодавства, дотримуючись правил професійної етики, подаючи неупереджену інформацію читачам, глядачам і слухачам.

"Об’єктивність інформування виборців є одним з найважливіших чинників
демократичності і прозорості виборів глави держави", - підкреслив спікер Верховної Ради України.

В той же час голова НСЖУ Ігор Лубченко висловився щодо необхідності зробити все можливе, аби кандидати на найвищу державну посаду не "втягували наближені до них ЗМІ і журналістів у "війну компроматів".

На зустрічі також обговорювались питання щодо системи оподаткування ЗМІ. За словами Литвина, ця проблема потребує вирішення на законодавчому рівні і розглядатиметься парламентом на початку наступної сесії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua