Вітренко відсудила спростування у газети Тимошенко

1 перегляд
Середа, 4 серпня 2004, 12:46
Сьогодні Печерський районний суд міста Києва постановив задовольнити скаргу кандидата у президенти України, лідера Прогресивноъ соціалістичної партії України Натілії Вітренко до газети "Вечерние Вести".

Про це повідомляє Інститут масової інформації.

За цим рішенням, газета "Вечерние вести" має надрукувати спростування відомостей, поданих у матеріалі, що був опублікований на сторінках видання 13 липня 2004 року під назвою: "Александр Турчинов: "Власть готовит тотальную фальсификацию выборов".

15 липня 2004 року до редакції надійшла вимога від Наталії Вітренко про спростування відомостей про неї як кандидата, поданих у цьому матеріалі. "ВВ" утрималася від друку цього спростування. Тоді представники Наталії Вітренко звернулися до суду із позовом, у якому вимагали від газети спростування.

3 серпня відбулося судове засідання, а вже сьогодні суд постановив скаргу задовольнити. “Визнати бездіяльність ТОВ "Редакційна рада газети "Вечерние вести" в невиконанні вимог кандидата на пост президента України Наталії Михайлівни Вітренко про опублікування тексту спростування неправомірною", - сказано у постанові суду.

Суд забов'язав "Вечерние вести" опублікувати в наступному номері газети текст наданого Вітренко спростування, який "повинен бути набраний таким самим шрифтом і розміщений під рубрикою "спростування" на тому ж самому місці шпальти без додатків, коментарів та скорочень за рахунок суб'єкта оскарження".

Юрист видання Ольга Короленко повідомила ІМІ про те, що "Вечірні Вісті" подаватимуть апеляцію на рішення Печерського районного суду міста Києва.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua