Ющенко прориває блокаду, несподівано відвідуючи сільські наради

Середа, 4 серпня 2004, 18:10
Кандидат у президенти Віктор Ющенко обіцяє знаходити способи протистояти адмінресурсу і буде ефективно доносити свою позицію до громади.

Про це він заявив під час своєї дводенної поїздки по Одещині, коментуючи початок виборчого туру, повідомляє персональний сайт Ющенка.

Коментуючи враження від візиту, Ющенко сказав, що "Одещина у своїх проблемах подібна до більшості регіонів України". "Я бачив біль в очах людей, які не мають роботи. Таких тут 50%, і за останні півтора роки число безробітних виросло на 20 тисяч чоловік".

Як повідомляє сайт Ющенка, у селі Зоря місцева влада зібрала 400 працівників аграрного сектору на нараду, але Ющенко "несподівано для селян зайшов до зали, де вони зібралися", і привітав їх із успішними для Одещини жнивами.

"Він побажав їм, щоб вони відчули результати своєї праці у власній кишені. Ющенко зазначив, що відродження села стане одним із пріоритетів його політики".

Під час дводенної поїздки по Одещині Ющенко відвідав 18 населених пунктів. На зустріч із фаворитом виборчих перегонів збиралося від 100 до 4 тисяч осіб, залежно від величини населеного пункту

За середу Ющенко побував у Овідіополі, Зорі, Затоці, Татарбунарах, Болграді, Криничному, Бросці, Ізмаїлі, Надеждівці та Арцизі.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!