СДПУ(о) фіксує, як Ющенко намагається сподобатися виборцям

1 перегляд
Середа, 4 серпня 2004, 19:01
Лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук критично відгукнувся про акцію походу сумських студентів до Києва.

Про це він сказав на прес-конференції у середу в прес-центрі виборчого штабу Віктора Януковича.

За його словами, у 1990 році на майдані Незалежності, де протестували студенти, "то був поклик студентів, вони йшли самі". "А зараз їх ведуть", - додав Кравчук, зазначивши, що має на увазі не лише сумських студентів.

"Не треба в брудних політичних проблемах використовувати молодь, я проти цього", - підкреслив екс-президент.

За словами Кравчука, він "переконаний, що знайдуться кандидати в президенти, які будуть зустрічати їх (студентів з Сум) аж десь там на околиці (Києва), щоби швидше порозумітися й взяти їх в свої обійми". "Але це нічого не дасть", - висловив переконання Кравчук.

Коментуючи скандал довкола екс-"нашоукраїнця" нардепа Олега Тягнибока, Кравчук сказав: "Я б про нього взагалі не говорив, тому що він не вартий того. Він принижує міжнаціональні стосунки".

На думку Кравчука, надмірне мусування цієї теми сприяє "розповсюдженню серед неспокійних в плані національного імунітету" людей нетолерантних настроїв, і тому "дуже шкодить".

Разом з тим, Кравчук вважає, що Віктор Ющенко повинен бути обережнішим у своїх висловлюваннях.

"Я з досвіду можу сказати, що політик такого масштабу і такого рівня, як Ющенко, повинен бути більш обережним в своїх висловлюваннях", - сказав Кравчук.

Кравчук зізнався, що виступ Ющенка з трибуни Верховної Ради, коли той назвав СДПУ(о) фашистською партією, його "здивував надзвичайно".

Кравчук зазначив, що "коли говорить Віктор Ющенко, в нього відчувається часто, що він хоче сподобатися" тій аудиторії, перед якою виступає. Втім, Кравчук додав, що це притаманно, мабуть, усім політикам.

"А у нас же все фіксується", - підкреслив Кравчук, додавши, що "не секрет", що це ж роблять і партії, які підтримують інших кандидатів, аби аналізувати дії суперника.

На думку Кравчука, "серйозному політикові не можна загравати в питаннях церкви, в питаннях міжнаціональних стосунків, тому що це такі болючі питання", які можуть призвести до загострень.

"Українська правда"Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua