"Я.-Я.-Я.-Я.-Я" спочатку випробували на Тігіпку

П'ятниця, 6 серпня 2004, 17:47
Штаб кандидата в президенти Віктора Януковича наразі розмістив 250 біг-бордів на підтримку свого кандидата.

Про це повідомив під час прес-конференції у п’ятницю керівник виборчого штабу Януковича Сергій Тігіпко.

За його словами біг-борди розміщено в основному в Києві. При цьому він відмовився назвати суму, яка була витрачена на це, зазначивши лише, що штаб вкладеться у передбачені законом 10 мільйонів 250 тисяч гривень.

"Помиляється той, хто вважає, що ми тут сидимо на купі грошей", - сказав керівник штабу.

Щодо звинувачення Олександра Мороза, що зараз лише на бігборди в Києві витрачено більше, ніж передбачено законодавством, Тігіпко закликав наводити конкретні факти.

"Ми поки не будемо хапати (Мороза) за язика. Ми поки що працюємо досить коректно, як бачите. Але треба говорити конкрентно", - сказав Тігіпко, зазначивши, що кожна витрата штабу ретельно перевіряється, в тому числі ним.

У зв’язку з нападами на біг-борди Януковича, Тігіпко сказав, що штаб не виставлятиме спеціальну охорону, але послався на покарання, яке передбачено в цьому випадку законодавством.

Як відомо, раніше після затримання двох зловмиників, які пошкодили агітацію Януковича, представник міліції заявив про три роки покарання.

Тігіпко також сказав, що на фоні такої інформації (про нищення біг-бордів), не радив би Януковичу підписувати угоду про чесні вибори.

Він також повідомив, що вся агітаційна продукція готувалася українськими
політтехнологами (хоча дехто з журналістів тут же тихо зазначив, що буква "Я" – це вигадка російського технолога Гліба Павловського) і її перевіряли у фокус-групах та комісії, до якої входить і сам Тігіпко.

Як відомо, у передвиборчій агітації за Януковича домінує продукція із логотипом "Я."

На запитання, що вже зробили громадські організації для підтримки Януковича, Тігіпко закликав журналістів самих влаштувати "яскравий захід" на його підтримку з лозунгом "Я за Януковича".

Керівник штабу також повідомив, що вже зібрано понад 5 мільйонів підписів за Януковича, 4,5 з них передано в штаб. При цьому він зазначив, що штаб ухвалив рішення приймати підписи лише від агітаторів, а не від партій чи організацій.

Наразі створено 27 регіональних штабі та 201 окружний. Зареєстровано також 230 довірених осіб кандидата, які вже почали роботу в регіонах. Діє громадська приймальня, 27 регіональних, 200 окружних, які відвідали вже 19 038 громадян. Приймальнями розглянуто 13 339 заяв.

"Українська Правда"


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua