Мороз відмовляється приймати в партію Медведчука

Вівторок, 7 вересня 2004, 18:53
Політвиконком Соцпартії заявляє про те, що СПУ не має наміру об’єднуватись з СДПУ(о) "ані зараз, ані в майбутньому".

Цьому присвячена спеціальна заява політвиконкому, поширена у вівторок.

"Будь-яке "об'єднання" партій можливе лише на основі спільної ідеології, яка виражена у програмі та підтверджена діями. Як свідчить історія існування СПУ та СДПУ(о), їхні ідеологічні засади, а ще більше - практичні дії є несумісними", - ідеться у заяві.

"Реальна ідеологія, що пропагується СДПУ(о), спрямована на збереження існуючого кланово-олігархічного режиму".

"СДПУ(о) є одним з наріжних каменів правлячого режиму, підтримує кандидата на пост президента України Януковича. СПУ ж веде послідовну і безкомпромісну боротьбу проти режиму та ні за яких умов Януковича підтримувати не буде", - роз’яснюється в документі.

Політвиконком СПУ також заявив, що "розцінює появу такої інформації як прояв розпочатої підвладними ЗМІ масованої брудної PR-кампанії з метою внесення штучного розколу в лавах опозиції".

"Такі дії свідчать, в першу чергу, про слабкість правлячого злочинного режиму та про його передчуття близького відходу у політичне небуття", - йдеться у повідомленні.

У документі також йдеться, що визнання СПУ з боку Соцінтерну свідчить про відповідність декларованої ідеології та дій.

"СДПУ(о), незважаючи на свої неодноразові намагання, так і не була прийнята до Соцінтерну. Жодна з молодіжних організацій, що підтримують СДПУ(о), не визнані світовим молодіжним соціал-демократичним рухом", - розповідається у документі.

"Це яскраво свідчить передовсім про вражаючу невідповідність назви цієї партії її реальним політичним крокам, які докорінно різняться від задекларованої соціал-демократичної спрямованості", - стверджується в документі.

"Тому цілком очевидна засаднича, ідеологічна неможливість "об'єднання" СПУ та СДПУ(о)", - доводить політвиконком СПУ.

Як відомо, розмови про співпрацю СПУ та СДПУ(о) з'явилися після того, як лідер СПУ Олександр Мороз вирішив самостійно балотуватися на виборах.

У останньому числі "Дзеркала тижня" була вміщена стаття американського політолога Джона Конлана, де він серед варіантів розглядає можливе злиття СПУ, КПУ та СДПУ(о) в єдиний блок для участі у парламентських виборах-2006.

"Українська правда"powered by lun.ua