Побиття Пустовойтенка кваліфікували як хуліганство

Вівторок, 5 жовтня 2004, 13:41
Деснянське районне управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві порушило кримінальну справу за фактом побиття сина депутата Верховної Ради, лідера Народно-демократичної партії Валерія Пустовойтенка - В'ячеслава.

Про це сказано в повідомленні прес-служби МВС, поширеному у вівторок.

Відповідно до повідомлення, міліція порушила справу за статтею 296 Кримінального кодексу "Хуліганство".

За даними прес-служби, 2 жовтня близько о 14:20 у відділення міліції в Броварах (Київська область) надійшло від депутата Ради Євгена Жовтяка повідомлення про те, що в Броварах на території трикотажної фабрики ВАТ "Софія" зберігається велика кількість наркотичної сировини.

Коли на фабрику прибула міліція, там уже були депутати Ради Жовтяк, Філенко, Качур, їхні помічники.

Під час огляду цеху цієї фабрики міліція не знайшла наркосировини, в цеху були агітаційні матеріали, які, за словами депутатів, містили неправдиву інформацію.

Того ж дня близько о 20:00 до ГУ МВС у Києві звернувся депутат Ради Борис Безпалий, і попросив направити в друкарню "Новий друк" по вулиці Магнітогорській, 1 наряд міліції.

Біля друкарні міліцію зустріла група депутатів, які заявили, що в друкарні друкуються агітматеріали, зміст яких порушує закон про вибори президента, і вимагали від охоронців друкарні та міліції пропустити їх у будинок.

Після цього депутати Юрій Оробець і Володимир Бондаренко заблокували охоронців, а інші депутати ввійшли в друкарню.

За даними прес-служби, міліція закликала депутатів припинити такі дії, тому що це порушення закону. Близько о 21:30 на місце події прибув заступник директора друкарні В'ячеслав Пустовойтенко, який намагався довідатися в депутатів, для чого вони проникнули в будинок.

Зі слів Пустовойтенка та свідчень очевидців, депутати почали виштовхувати його з приміщення, а депутат Ради Андрій Шкіль кілька разів ударив його ногами і руками. Зі слів Пустовойтенка, його також били Оробець і Бондаренко.

Після одного з ударів Пустовойтенко впав на металевий візок, поранивши голову і спину.

Пустовойтенко звернувся в міліцію з заявою про побиття, після медичного обстеження медики поставили йому діагноз - закрита черепно-мозкова травма, удар мозку, удар грудної клітки, удар попереку, пахової області та лівої гомілки.

Як повідомлялося, 1 жовтня Валерій Пустовойтенко обвинуватив Шкіля в побитті його сина В'ячеслава і заявив, що він має намір домагатися вибачень від Шкіля, Оробця і Бондаренка.

Шкіль та Оробець спростували обвинувачення Пустовойтенка.

Українські новини

Читайте також:

Пустовойтенко назвав чорний ПР проти Ющенка листівками за Януковича

Син Пустовойтенка побився зі Шкілем через компромат на Ющенка

Депутати знайшли 9 тонн компромату на Ющенка. Їх тримають у темрявіpowered by lun.ua