Омельченко проти чорного піару і посади президента

Вівторок, 5 жовтня 2004, 17:27
Кандидат у президенти, мер Києва Олександр Омельченко має намір у разі обрання президентом відмовитися від цього поста.

Про це Омельченко сказав журналістам.

Він сказав, що якщо буде обраний, то насамперед звернеться із словами вдячності до народу, а потім відмовиться від поста президента.

Омельченко мотивував це тим, що, на його погляд, Україна повинна бути парламентською республікою.

"Відмовився б від поста президента й... наполягав би на тому, що Україна має бути парламентською державою", - сказав Омельченко, повідомляють Українські новини.

На запитання журналіста "Телекритики", як він ставится до негативної реклами проти Віктора Ющенка, Омельченко, сказав, що негативно.

"До негативної реклами проти будь-якого кандидата я ставлюсь негативно. Через те, що "чорний піар" не відповідає дійсності. Така реклама націлена на конкретну людину", - сказав він.

"Але якщо називаються адреси банків, де знаходяться вклади, квартир та особняків, тоді виникає запитання: чому ця інформація з'являється тільки зараз, перед виборами? Тому, коли намагаються дати негативну рекламу саме в цей період, то це насторожує", - зауважив Омельченко.

Стосовно власної передиборчої кампанії, він повідомив, що її активізація очікується у жовтні.

Омельченко переконаний, що серед нинішніх кандидатів нема лідера нації.

"Я не бачу ні в лавах влади, ні в опозиції, людини, яка б могла об'єднати націю. Жоден з них не має достатньої підтримки. Ніхто у світі не може купити підприємство, не маючи контрольного пакету", - сказав мер Києва.

"На якій підставі президент обирається більшістю? Адже в інших країнах він має набрати не менше 50% голосів. А сьогодні ми бачимо розподіл України. Один фаворит має підтримку на Сході, інший - на Заході. Тому коли президентом стане Ющенко або Янукович, то на другий день я буду в опозиції, якщо хтось із них набере менше 50"%, - зазначив він.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!