Вибори фальшивили на очах депутата, при цьому блокували телефони

Середа, 3 листопада 2004, 11:50
Представники дніпропетровського штабу Ющенка заявляють про фальсифікацію виборів, коли членів виборчої комісії змушували підписувати незаповнені протоколи з результатами голосування.

Це сталося у 20-ій дільничній комісії Дніпропетровського району і свідком цього став депутат Валерій Чичков.

За його словами, після закриття дільниці та розкриття урн для голосування голова дільничного виборчкому, яка є також заступником голови Дніпропетровської райради, запропонувала членам комісії підписати незаповнені протоколи.

Як стверджують у штабі Ющенка, собі на допомогу голова комісії покликала представників міліції.

Вони не дозволяли членам комісії дзвонити по телефону та користуватись своїми мобільними телефонами.

Членів комісії випускали з приміщення тільки після того, як вони погоджувались підписати папери. Після другої години ночі, коли всі протоколи вже були підписані, голова комісії кудись поїхала, прихопивши з собою не опечатані та не пораховані бюлетені та "заготовки" протоколів.

Зараз представники дніпропетровського штабу Ющенка готують з цього та ще кількох подібних приводів, зафіксованих у Кривому Розі та Павлограді, позови до суду та заяви до прокуратури.

Вони також вказують на численні випадки збирання протоколів з дільниць представниками місцевої влади, кількох з яких вдалося спіймати на підміні протоколів голосування на заздалегідь виготовлені підробки.

Деякі з цих випадків у штабі готові підтвердити відеозйомкою.

"Німецька хвиля"
powered by lun.ua