ЯНУКОВИЧ ВВАЖАЄ, ЩО ДО ВЛАДИ РВУТЬСЯ ЗЛОДІЇ. Він просить поліпшити собі імідж

Середа, 3 листопада 2004, 12:32
Віктор Янукович доручив керівникам областей провести додаткові прес-конференції й зустрічі з населенням, щоб роз'яснити позицію влади й не тимчасовий характер соціальних рішень, що вживають в останні місяці.

Таке доручення він дав у середу на розширеному засіданні уряду в Києві за участю голів обласних держадміністрацій.

"Зробіть такі прес-конференції, як виконавці. Дуже прошу, зверніться до людей, колективів у регіонах, районах, селищах"

"Зробіть людям роз'яснення, що це такий політичний час, коли сьогодні політики, які накопичували всі роки незалежності борги у різних напрямках, по заробітних платах, порушували державні зобов'язання, розкрадали державне майно, знущалися з людей - зараз вони знову рвуться до влади, і зараз вони ганьблять наші з вами спільні дії", - заявив Янукович.

Прем'єр підкреслив, що уряд обвинувачують у тому, що прийняті ним соціальні рішення є тимчасовими й після виборів будуть скасовані.

"Я звертаюся до вас, виконавців, я вам кажу: нічого не робіть тимчасового для мене особисто. Вважайте, що ніяких виборів немає", - сказав Янукович.

"Вас це не бере (не чіпляє)? Або вам однаково? Ви ж поясніть людям, що їх ображають", - сказав прем'єр, звертаючись до глав регіонів.

Тим часом уряд розглядає можливість збільшення з 1 січня 2005 року виплати пенсій інвалідам війни 1-ої групи на 70 грн., 2-ої й 3-ої групи - на 50 грн., учасникам бойових дій - на 40 грн.

Про це повідомив міністр праці й соціальної політики Михайло Папієв журналістам у середу в перерві розширеного засідання уряду.

Разом з тим він відзначив, що остаточне рішення із цього приводу ще не прийнято, вагаючись назвати суму додаткових витрат на такі цілі.

Папієв також додав, що у випадку прийняття такого рішення воно буде відображене в проекті держбюджету на 2005 рік.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua