Представник Януковича пропонує шефу знятися з виборів

Субота, 4 грудня 2004, 22:33
Представник Януковича в ЦВК Степан Гавриш вважає, що було б доцільним зняття кандидатури Януковича з президентської гонки.

"Це моя особиста позиція – я не вважаю, що Янукович повинен іти до кінця", - сказав Гавриш у суботу журналістам у Києві.

Коментуючи рішення Верховного суду України, Гавриш підкреслив, що воно не є конституційним і легітимним.

Гавриш також сказав, що опозиція не здатна на компроміс. Гавриш додав, що наступного тижня немає необхідності скликати позачергову сесію Верховної Ради для внесення змін у закон про вибори президент, "оскільки компромісу не буде".

"Переголосування другого туру виборів президента України, що намічено на 26 грудня, може бути проведено і без внесення змін до закону про вибори президент", - відзначив у той же час Гавриш.

"Зараз ейфорія від учорашнього рішення Верховного суду вже пройшла, багато хто розуміють складність ситуації", - підкреслив Гавриш.

"У цілому довіри до рішення Верховного суду немає ні на сході, ні на півдні країни",- вважає депутат.

Тим часом у Луганській області за рішенням Ради отаманів козачих організацій створюються народні козачі дружини.

"У випадку приходу до влади за допомогою "жовтогарячої" юрби нелегітимного президента залишаємо за собою право на адекватні заходи, спираючи на підтримку і допомогу наших російських братів", - підкреслюється в заяві.

РІА "Новости"
powered by lun.ua