Тимошенко назбирала 226 голосів для прем`єрства. І хоче, щоб Порошенка допитали

Вівторок, 4 січня 2005, 22:02
Юлія Тимошенко вважає, що у парламента вистачить голосів для затвердження її прем'єр-міністром, але вона не піде в опозицію до Віктора Ющенка, якщо він не внесе її кандидатуру.

"Я вважаю, що з мене вийшов би зовсім непоганий прем’єр-міністр", - сказала Тимошенко в ефірі "5 каналу".

На питання, чи хоче Тимошенко бути прем’єром, вона сказала: "Я котрий рік хочу долучитися до наведення порядку в країні".

Коментуючи, чи піде Тимошенко в опозицію, якщо Ющенко не внесе її кандидатуру, Тимошенко сказала:

"Навіщо так говорити?... Є певні коаліційні домовленості, і якщо Віктор Андрійович внесе мою кандидатуру до парламенту, буде більш ніж достатньо голосів на мою підтримку".

"Підтримка буде дуже вагомою", - додала Тимошенко.

"Якщо мені не дадуть можливості це зробити (навести лад в країні), це буде нелогічним. Але це не значить, що я почну негативно впливати на процеси. Я буду підтримувати Віктора Андрійовича", - зазначила Тимошенко.

Тимошенко також наголосила, що після перемоги Ющенка "бізнес мусить бути відділений від влади".

"Люди, які мають бізнес, не повинні претендувати на місця в уряді", - сказала вона.

Коли ведучий став нагадувати, що вона також бізнесмен, Тимошенко сказала: "В 1999 Леонід Данилович Кучма успішно зачистив будь-який мій бізнес".

"До 1999 року бізнес був випадковістю в моєму житті, політика – моє справжнє покликання", - сказала Тимошенко.

"Ніякі компанії не належать ні мені, ні моїм друзям, ні знайомим. Покладаючи руку на серце, я скажу, що не маю відношення до жодного бізнесу, і не хочу мати".

Тимошенко також сказала ведучому "5 каналу", що він такі ж питання має поставити і Петру Порошенку, який одночасно є і бізнесменом.

"Власником "5 каналу" є Петро Порошенко, який має відношення до бізнесу. І я хочу, щоб ви його так само посадили в студію і допитали", - сказала Тимошенко.

"Я категорично проти будь-якого кришування будь-якого бізнесу урядом, силовими структурами. Якщо таке почнеться, то це завершення того, що ми робили на майдані".

"Я можу сказати точно, коли я піду в опозицію. Коли побачу, що нова влада, не дай Боже, робить те ж, що і стара влада", - додала вона.

"В команді Віктора Андрійовича є прекрасні люди, і їх більшість. Якщо з'являться люди, які творитимуть інтригу, гратимуть на бізнес-інтересах, вони будуть відторгнуті. Вони відживуться, відсохнуть", - також сказала Тимошенко.

Як відомо, головними претендентами на посаду прем'єра є Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Анатолій Кінах та Олександр Мороз.

"Українська правда"

Читайте також:

Найвищі шанси стати прем'єром у Порошенка?

Львівська облрада визнала прем’єром Тимошенко. ФРУ нагадує Ющенку про Кінаха
powered by lun.ua